I Przegląd Zespołów Grających Do Tańca KOTLET 2017

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: I Przegląd Zespołów Grających Do Tańca KOTLET 2017 Koncerty i muzyka sochaczew

Wznawiając  miejscową tradycję tańców „na dechach” w dniu Odpustu, chcemy zaprosić Was do zabawy, którą jest I PRZEGLĄD ZESPOŁÓW GRAJĄCYCH DO TAŃCA pod wdzięczną nazwą „KOTLET” 2017

Impreza odbędzie się 15 sierpnia 2017r. w Teresinie, na placu rekreacyjnym przy Al. XX-lecia 5a.
Start imprezy zaplanowaliśmy na g. 17.00.

Wychodzimy do Was z propozycją, abyście zagrali do tańca wszystkim, którzy będą chcieli w tym dniu pobawić się, potańczyć, spędzić z rodziną czas w niekonwencjonalny sposób czyli na wiejskiej potańcówce. 

Impreza jest organizowana po raz pierwszy więc i Wy będziecie ją z nami tworzyć. Oczekujemy od Was jedynie gotowości do dobrej zabawy.

Co trzeba zrobić aby u nas wystąpić? 

Prosimy o wysłanie zgłoszenia do przeglądu, które winno zawierać: nazwę zespołu, kilka zdań o zespole i rider techniczny oraz nagranie audio, video lub link do youtuba z imprezy, na której się prezentowaliście. Na zgłoszenia czekamy do dnia 8 sierpnia 2017r.
Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres mailowy: fend@tlen.pl

Dnia 10 sierpnia 2017r. otrzymacie informację zwrotną czy u nas zagracie. Jeśli tak, poprosimy Was o listę utworów i podamy wstępną godzinę występu jak i czas trwania Waszej prezentacji.
  

Zwycięzca naszego Przeglądu będzie tylko jeden i zgarnia on Główną Nagrodę w postaci PUCHARU oraz 2000 zł. W jaki sposób laureat zostanie wyłoniony? W związku z tym, że grać będziecie do tańca, o laureacie zadecydują tańczący na dechach.  Przez cały Wasz występ będziemy liczyć pary tańczące. Zespół, który zachęci do tańca jak największą liczbę par zdobędzie nasze trofeum. 

Oprócz rywalizacji, występ na naszej imprezie pozwoli Wam zaprezentować się szerokiej publiczności na profesjonalnej scenie, otrzymacie również materiały foto z Waszego występu. 

Zachęcamy Was gorąco do tworzenia z nami tej pierwszej edycji „KOTLETA”.
Liczymy na dobrą zabawę nie tylko publiczności ale przede wszystkim Was, muzyków na scenie. 

Wszelkie pytania i wątpliwości rozwieje Wam Szef Artystyczny imprezy, którym jest Jakub Kamiński tel: 505-081-539. 

Liczymy na Wasze zgłoszenia i do zobaczenia na scenie.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy