Tegoroczne święto miasta uświetni występ zespołu Farba w amfiteatrze Sochaczewa. Grupa działająca od 1999 roku powraca z energią i znanymi hitami, które zdobyły serca fanów w całej Polsce. To wydarzenie, którego nie można przegapić.
Znany jest kolejny wykonawcy, który wystąpi w amfiteatrze podczas tegorocznych Dni Sochaczewa.
Jak informuje Urząd Miejski w Sochaczewie, podczas tegorocznego święta miasta na scenie w amfiteatrze wystąpi zespół Farba.
Farba to polski zespół rockowy założony w 1999 w Gdyni. Na czele zespołu stoi wokalistka i autorka tekstów Joanna Kozak. W skład zespołu wchodzą : Artur Chyb – gitara, Jacek Woźniak – perkusja, Maciej Warda – gitara basowa. Znani są z takich utwór jak: „Chcę tu zostać”, „Muszę krzyczeć” czy „Zagubiony książę”.
W 2002 ich największy singiel „Chcę tu zostać”, stał się ogólnopolskim przebojem i m.in. uzyskał certyfikat potrójnie platynowej płyty za wysoką sprzedaż.
', 'Skopiowano kod osadzenia newsa do schowka')" title="Kliknij żeby skopiować do schowka kod osadzenia newsa">2245159]
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
No to jak Zenka nie będzie eno to lipa nie idę na dni socho
Będzie Farba!? Fantastyczna wiadomość!
Na czas festiwalu WSC..oraz dni Sochaczewa….opuszczam Sochaczew…moje uszy lubią ciszę..a moje płuca..zdrowsze powietrze do oddychania… tak od lat.…
No to jak Zenka nie będzie eno to lipa nie idę na dni socho
Będzie Farba!? Fantastyczna wiadomość!
Na czas festiwalu WSC..oraz dni Sochaczewa….opuszczam Sochaczew…moje uszy lubią ciszę..a moje płuca..zdrowsze powietrze do oddychania… tak od lat.…