Motoserce 2017 – podsumowanie

/ 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: Motoserce 2017 – podsumowanie Imprezy cykliczne sochaczew
+3

W ubiegłą niedzielę 28 maja w skansenie Muzeum Kolei Wąskotorowej, przy współpracy naszej placówki, odbył się kolejny piknik charytatywny Motoserce 2017. Jak co roku organizator, czyli Klub Motocyklowy Boruta MC Poland z Sochaczewa, zagwarantował szereg atrakcji, które przyciągnęły do muzeum tłumy sochaczewian. Tradycyjnie już, motocykliści zachęcali do wspomożenia osób potrzebujących z Sochaczewa i powiatu sochaczewskiego. W tym roku był to Zespół Szkół Specjalnych w Erminowie.

Pośród wielu atrakcji szczególnie dużym powodzeniem cieszył się II Sochaczewski Bieg Wąskim Torem, podczas którego organizatorzy, czyli UKS Dragon Fight Club, zachęcali sochaczewian do aktywności sportowej.

Oprócz tego dużym zainteresowaniem cieszyły się występy muzyczne sochaczewskiego zespołu bębniarskiego Lombelico del Mondo, zespołu HLA oraz Moherhead. Imprezę wzbogaciła również prezentacja motocykli, pokazy sztuk walki oraz stoiska gastronomiczne.

Muzeum Kolei Wąskotorowej zorganizowało w trakcie imprezy darmowy przejazd zabytkowym składem na trasie Sochaczew Wąskotorowy – Sochaczew Miasto – Sochaczew Wąskotorowy z dodatkową atrakcją, jaką był występ zespołu Lombelico del Mondo na wagonie platformie.

Sukces tegorocznego Motoserca zachęca do wyczekiwania kolejnej edycji imprezy już w przyszłym roku!

Foto: Małgorzata Kazur
Więcej zdjęć w naszej galerii!

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy