Reklama

„Chcemy być sobą” czyli chwila wspomnień występów z Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie

Gmina Młodzieszyn
20/11/2020 10:14

Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie zaprasza na chwilę wspomnień. Pomimo tego, że nie możemy spotkać się na zajęciach, przypomnijmy występ z 2018 roku „Chcemy być sobą” zrealizowanego przez młodzież w ramach projektu „Młodzieszyńskie Inicjatywy Lokalne” zrealizowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018″.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości