Reklama

Do Sochaczewa ponownie zawita kino letnie - pierwszy seans już w weekend

Kolejny sezon kina letniego w Sochaczewie przed nami. Filmy pod gołym niebem będziemy mogli obejrzeć na Placu Kościuszki, miejskim targowisko i przed Szkołą Podstawową w Chodakowie.

Przed nami kolejne lato z filmowymi wieczorami pod gołym niebem. W tym roku obejrzymy sześciu filmów, które zostały wybrane przez mieszkańców Sochaczewa. Filmy pod gołym niebem będziemy mogli obejrzeć na Placu Kościuszki, miejskim targowisko i przed Szkołą Podstawową w Chodakowie. 

Dodajmy, że dwa z sześciu seansów - to plenerowe kino samochodowe, które zostanie zorganizowane na miejskim targowisku przy ulicy Pokoju. 

Natomiast pierwszy film w ramach Kina Letniego zobaczymy już w ten weekend, a dokładniej w sobotę, 27 czerwca na Placu Kościuszki. Tego dnia o godzinie 21.30 zobaczymy „Pieprzyć Mickiewicza cz. 3”.

Reklama

Kolejne filmy na Placu zostaną wyświetlone 8 sierpnia (godzina 21.00) „Jak stracić chłopaka w 10 dni” oraz 20 sierpnia (godzina 21.00) „F1”. A na widzów będzie czekało 200 leżaków i darmowy popcorn.
W tym roku kino pod chmurką zawita również od Chodakowa, a dokładnie do  Szkoły Podstawowej nr 7, gdzie 18 lipca o godzinie godzinie 21.30 zostanie wyświetlony  „Cudowny Chłopak”.

W tym roku przygotowano takze dwa seanse plenerowego kina samochodowego. Zostanie ono zorganizowane na targowisku miejskim przy ulicy Pokoju. Filmy zostaną wyświetlone 11 lipca (godzina 21.30) i będzie to „Kogel Mogel” a 29 sierpnia o godzinie 21.00 zobaczymy  „Galimatias, czyli Kogel Mogel II”.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: UM Sochaczew Aktualizacja: 22/06/2026 13:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości