Kolejny sezon kina letniego w Sochaczewie przed nami. Filmy pod gołym niebem będziemy mogli obejrzeć na Placu Kościuszki, miejskim targowisko i przed Szkołą Podstawową w Chodakowie.
Przed nami kolejne lato z filmowymi wieczorami pod gołym niebem. W tym roku obejrzymy sześciu filmów, które zostały wybrane przez mieszkańców Sochaczewa. Filmy pod gołym niebem będziemy mogli obejrzeć na Placu Kościuszki, miejskim targowisko i przed Szkołą Podstawową w Chodakowie.
Dodajmy, że dwa z sześciu seansów - to plenerowe kino samochodowe, które zostanie zorganizowane na miejskim targowisku przy ulicy Pokoju.
Natomiast pierwszy film w ramach Kina Letniego zobaczymy już w ten weekend, a dokładniej w sobotę, 27 czerwca na Placu Kościuszki. Tego dnia o godzinie 21.30 zobaczymy „Pieprzyć Mickiewicza cz. 3”.
Kolejne filmy na Placu zostaną wyświetlone 8 sierpnia (godzina 21.00) „Jak stracić chłopaka w 10 dni” oraz 20 sierpnia (godzina 21.00) „F1”. A na widzów będzie czekało 200 leżaków i darmowy popcorn.
W tym roku kino pod chmurką zawita również od Chodakowa, a dokładnie do Szkoły Podstawowej nr 7, gdzie 18 lipca o godzinie godzinie 21.30 zostanie wyświetlony „Cudowny Chłopak”.
W tym roku przygotowano takze dwa seanse plenerowego kina samochodowego. Zostanie ono zorganizowane na targowisku miejskim przy ulicy Pokoju. Filmy zostaną wyświetlone 11 lipca (godzina 21.30) i będzie to „Kogel Mogel” a 29 sierpnia o godzinie 21.00 zobaczymy „Galimatias, czyli Kogel Mogel II”.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze