Prace przy budowie sali gimnastycznej przy SP nr 4 wchodzą w ostatnią fazę. W ubiegłym tygodniu rozpoczęło się układanie drewnianego parkietu. W pozostałych, mniejszych pomieszczeniach trwa malowanie ścian i zakładany jest tzw. biały montaż, przed szkołą kończy się przebudowa wjazdu i budowy nowych miejsc parkingowych...
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
w SP 4 to już niedługo będzie tylko złotych klamek brakowało, szkoda ze inne szkoły nie są tak dofinansowane przez miasto.w SP 7 bieda aż piszczy , dobrze ze mieszkańcy chociaż sami sobie boiska wywalczyli - dobre i tyle bo na miasta to nie mogli ani nie mogą liczyćnovjan
w SP 4 to już niedługo będzie tylko złotych klamek brakowało, szkoda ze inne szkoły nie są tak dofinansowane przez miasto.w SP 7 bieda aż piszczy , dobrze ze mieszkańcy chociaż sami sobie boiska wywalczyli - dobre i tyle bo na miasta to nie mogli ani nie mogą liczyćnovjan