Reklama

Jesteśmy w strefie ekonomicznej!

Urząd Miasta w Sochaczewie
25/01/2013 15:00

22 stycznia Rada Ministrów podjęła decyzję o rozszerzeniu Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wśród terenów, które wejdą do niej jako tzw. podstrefy jest także Sochaczew, a konkretnie należące do naszego samorządu sześć hektarów położonych na polach czerwonkowskich.  To bardzo dobra wiadomość nie tylko dla miasta, ale i powiatu. (...) Sądzę, że warto w tym miejscu podkreślić znaczenie pracy, jaką wykonał przez te dwa lata Referat Obsługi Inwestora i Działalności Gospodarczej, który stworzyliśmy w UM. 

 

Reklama

Więcej na ten temat na blogu burmistrza Piotra Osieckiego pod adresem: 

 http://www.e-sochaczew.pl/sochaczew,mamy-strefe-ekonomiczna,34792.html

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości