22 stycznia Rada Ministrów podjęła decyzję o rozszerzeniu Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wśród terenów, które wejdą do niej jako tzw. podstrefy jest także Sochaczew, a konkretnie należące do naszego samorządu sześć hektarów położonych na polach czerwonkowskich. To bardzo dobra wiadomość nie tylko dla miasta, ale i powiatu. (...) Sądzę, że warto w tym miejscu podkreślić znaczenie pracy, jaką wykonał przez te dwa lata Referat Obsługi Inwestora i Działalności Gospodarczej, który stworzyliśmy w UM.
Więcej na ten temat na blogu burmistrza Piotra Osieckiego pod adresem:
http://www.e-sochaczew.pl/sochaczew,mamy-strefe-ekonomiczna,34792.html
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze