W piątek, 26 października 2012 r., siedziba PARP stała się forum indywidualnych, kooperacyjnych spotkań przedstawicieli polskich klastrów i inicjatyw klastrowych z koordynatorami i reprezentantami francuskich klastrów z Nord-Pas de Calais.
Spotkanie poprzedziła zorganizowana w czwartek w Ministerstwie Gospodarki konferencja "Czy klaster potrzebuje koordynatora? Rola i kompetencje koordynatora w rozwoju klastra", zamykająca realizację przedsięwzięcia PARP pn. "Polskie klastry i polityka klastrowa". Francuscy goście wygłosili na niej interesujące prelekcje, dzieląc się z polskimi partnerami swymi doświadczeniami i potwierdzając znaczenie dojrzałej i przemyślanej polityki klastrowej dla rozwoju gospodarczego mikro i makroregionów.żródło: http://www.wiadomosci24.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Myślę, że warto byłoby wyjaśnić w tekście pojęcie "klaster".
Myślę, że warto byłoby wyjaśnić w tekście pojęcie "klaster".