Zespół "Marian i Dens Babki" działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie zapraszają na krótki koncert przygotowany specjalnie z okazji Dnia Kobiet.
Mamy nadzieję, że mimo tego, że nie możemy się spotkać i wspólnie złożyć sobie życzeń, to tym występem prześlemy Państwu moc pozytywnych emocji.
Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim Paniom dużo zdrowia, radości i uśmiechu każdego dnia i tego, żeby mężczyźni zawsze nosili Was na rękach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!