Sochaczew ma bardzo wiele ciekawych miejsc. Od zabytkowej Kolei Wąskotorowej po Muzeum w Żelazowej Woli.
Jest się czym cieszyć. Mamy wiele ciekawych miejsc. Zapraszamy do naszej fotogalerii, która przedstawia miejsca w naszym mieście oraz jego bliskich okolicach.
Zapraszamy do uzupełniania naszego zestawienia, bowiem z pewnością miejsc, które zapadły mieszkańcom w sercach jest dużo więcej.
Niektóre zdjęcia udostępnione przez FLY MEDIA, za co serdecznie dziękujemy.
Foto główne pochodzi z makiety znajdującej się w Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie. Gorąco zachęcamy do odwiedzin muzeum kiedy tylko będzie taka możliwość, bowiem makieta przedstawia trasę przejazdu wąskotorówki w przeszłości. Czy wiecie które foto przedstawiają jeszcze makietę?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Nie bardzo rozumiem związek logiczny, którym kierował się gryzipiorek piszący artykuł. Jeśli nawiązujemy do ciekawych miejsc, wymieniając wąskotorówkę, żelazową wolę, czyli miejsca ogólnodostępne,jaki sens ma zdjęcie prywatnego domu przy Staszica???? No chyba że można je zwiedzać......
To jest żart. Może te zdjęcia będa miały jakąś wartośc za 50 lat. Szkoda mojego czasu, że się tym zainteresowałem to sam jestem w szoku.
Według tego co napisane to dwie a dwie to nie jest wiele.
Większość z tych zdjęć nie przedstawia żadnej wartości.
Dno i dziesięć metrów mułu jednym słowem.
Ciekawe miejsca - śmieszne tu nic nie ma jest tylko brud ,syf kiła i mogiła to jest najbrudniejsze miasto na Mazowszu.
To chyba nie widziałeś warszawy gdzie mają kible na korytarzu albo kible na dworzu
W Sochaczewie też ***ą na dworzu
Ale gniot. A zdjęcia ani ładne, ani ciekawe. Totalny brak smaku. Wstydzilbym się coś takiego publikować.
Zdjęcia dno (kadr, ostrość i jakość...) Jedynie co widać to jaką zapyziałą, zacofaną wiochą jest Sochaczew!!! Przykre to
Fotogaleria to jakaś porażka. Żelazowa Wola to nie Sochaczew. Muzeum Kolej i Ziemi Sochaczewskiej ok. Dorzecze Bzury ok. Fajnie się pływa kajakami. Poza tym, to nic tu niema. Upadające miasto bez żadnej perspektywy.
Tak to jest jak nie ma czego fotografować ale na siłe próbuje się robić lasVegas z koziej pu-py
Pewnie dziennikarze musieli coś na siłę dodać, a wyszło upadające miasto, bo mieli takie polecenie. Ale co tu publikować?- coś co jest stare, rozwalające się, bez remontu i konserwacji. Dlaczego nie pokażą czegoś nowego w stylu nowoczesnej infrastruktury? Czegoś czym miasto może się pochwalić i zaimponować innym. Dlaczego w Mszczonowie pomyślano o inwestycji termalnej. Wydawałoby się taka dziura. A dziś większość ludzi z Mazowsza i nie tylko, zna i odwiedza to miejsce. A w Sochaczewie nic, nic, nic...Takich mamy włodarzy. Tylko budowa kościoła i kapliczek jest ważna. Owszem jest ważna, tylko ludzie mają się gdzie pomodlić, a jak im za daleko do kościoła to pomodlą się w głowie i też Pan Bóg wysłucha. Z każdego miejsca. W ten sposób w Sochaczew staje się miastem wymierających, starzejących się ludzi i nie niedługo jak tak dalej pójdzie stanie się drugim Czarnobylem. To pokazują właśnie te zdjęcia. Kiedyś za komuny to może było i coś.. bo nic nie było. Ale w XXI w. to żenada, brak rozwoju i reformy. I pomysłu na to miasto. Wstyd tutaj kogoś zaprosić bo nie ma czego pokazać ani gdzieś wyjść.
Nie bardzo rozumiem związek logiczny, którym kierował się gryzipiorek piszący artykuł. Jeśli nawiązujemy do ciekawych miejsc, wymieniając wąskotorówkę, żelazową wolę, czyli miejsca ogólnodostępne,jaki sens ma zdjęcie prywatnego domu przy Staszica???? No chyba że można je zwiedzać......
To jest żart. Może te zdjęcia będa miały jakąś wartośc za 50 lat. Szkoda mojego czasu, że się tym zainteresowałem to sam jestem w szoku.
Według tego co napisane to dwie a dwie to nie jest wiele.