Sala przy czwórce to największa tegoroczna inwestycja ratusza. Obiekt wart 4,2 mln zł zostanie oddany do użytku jeszcze w tym roku. Wczoraj sprawdzaliśmy postęp prac w czwórce, a ten jest imponujący. Parkiet ułożono, w łazienkach i szatniach wystarczy tylko przetrzeć lustra, dokończyć prace malarskie
Od miesiąca kierowcy korzystają z nowego podjazdu i parkingu na 45 miejsc. Przypomnijmy, że na tę inwestycję burmistrz pozyskał na tę inwestycję 650 tys. zł dofinansowania z Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Mazowieckiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze