Reklama

Sochaczew Miastem z najwyższym potencjałem handlowym.

Urząd Miasta w Sochaczewie
17/01/2013 14:48

Firma Colliers International przygotowała raport "Nowe szlaki na handlowej mapie Polski", w którym wskazuje mniejsze miasta z przedziału 30-100 tys. mieszkańców, które mają najwyższy potencjał handlowy w na terenie Polski.

 

Raport zawiera przegląd rynków handlowych w miastach o liczbie ludności z przedziału 30-100 tys. Miasta zostały przeanalizowane pod względem istniejącej i planowanej podaży nowoczesnej powierzchni handlowej oraz wskaźników ekonomicznych, takich jak stopa bezrobocia czy siła nabywcza mieszkańców.

Reklama

Na podstawie wyników analizy stworzona została mapa wytyczająca nowe "szlaki handlowe" obejmujące miasta charakteryzujące się wysokim potencjałem ze względu na ograniczoną ilość nowoczesnej powierzchni handlowej oraz korzystne parametry ekonomiczne.

 

W regionie centralnym, w województwie mazowieckim największym potencjałem handlowym wyróżniają się Sochaczew, Pruszków, Otwock i Grodzisk Mazowiecki a w łódzkim Kutno i Zgierz. 

 

Źródło:

http://www.portalsamorzadowy.pl/komunikacja-spoleczna/miasta-z-najwiekszym-potencjalem-handlowym-zobaczcie-mape,43482.html

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    dragon36 2013-01-21 18:49:56

    kuc dobrze będzie nie martw się o sklepikarzy oni byli są i będą kase trzepią jak złoto na towarach co kupują za grosze na Broniszach i innych giełdach,wiem jak jest i niech nikt nie płacze .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kuc300 2013-01-20 09:52:05

    Ciekawe ilu naszych właścicieli małych  sklepów padnie i przesiądzie się do pociągu aby w super warunkach i  o super porze jak twierdzi osiecki szukać pracy w Warszawie . Bo miejsc prac jakie miały powstać  po dawnej cegielni nie widać a my pamiętamy ten "dzień" , który osiecki kazał Nam zapamiętać. A nie ma nic gorszego jak łapanie ryb przed siecią.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hansior 2013-01-18 22:14:19

    JASNE, ŻE BURMISTRZA!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości