ZIP: Crazy Rajd dla Alicji

/ 2 zdjęć

Pojedziemy na rowerach, wrotkach, rolkach, deskorolkach czy hulajnogach. Pojedziemy, żeby pomóc Alicji Młynarczyk, młodej sochaczewiance, cudownej, pełnej życia dziewczynie, chorej na nowotwór złośliwy zakończeń nerwowych. Chcemy nie tylko dać jej siłę i pozytywną energię, ale i zebrać pieniądze, które wspomogą jej drogą, a nie refundowaną terapię i powrót do zdrowia.


W niedzielę 9 lipca zapraszamy na Crazy Rajd dla Alicji. Zbieramy się o 12.30 na placu Kościuszki. Stąd wszyscy przejadą prawymi pasami ulic Sochaczewa na plażę miejską nad Bzurą. Organizatorzy chcą, by mieszkańcy przynieśli ze sobą wrotki, deskorolki, rolki, hulajnogi czy rowery, ale mile widziani są również spacerowicze czy biegacze. Najważniejsze, by tego dnia było nas jak najwięcej. Każdy chętny proszony będzie o wrzucenie symbolicznych 20 złotych do puszki. Pieniądze w całości przeznaczone będą na leczenie Alicji Młynarczyk, chorej na złośliwy nowotwór zakończeń nerwowych.

Druga część tej charytatywnej imprezy odbędzie się na terenie plaży miejskiej oraz w tutejszym Klubie Przystań i Usiądź. Całe rodziny powinny tego dnia udać się nad Bzurę i wziąć udział w przygotowywanych atrakcjach. Będą konkursy, licytacja gadżetów dla Alicji, koncerty, pokaz zumby, malowanie buziek i dużo innych bardzo sympatycznych i integrujących wydarzeń. Impreza potrwa mniej więcej do godziny 17.00

Wokół Alicji zebrała się już duża grupa mieszkańców bardzo zaangażowanych w pomoc dziewczynie. To za ich sprawą przeprowadzona została licytacja podczas otwarcia plaży miejskiej i kąpieliska w Sochaczewie. Również Crazy Rajd i wszystko, co wokół niego się wydarzy, organizują przyjaciele Alicji, a wspiera już bardzo dużo firm i instytucji. Mamy nadzieję, że 9 lipca będzie nas naprawdę dużo. Pomagajmy!


 

6min     4490x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(4 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł