ZIP: Siostry Kubiak mistrzyniami w stylu western

Siostry Kubiak z Sochaczewa to niemal znak firmowy polskiego jeździectwa w stylu western. Od lat dziewczyny odnoszą duże sukcesy w tej dziedzinie. Trenują od dzieciństwa, zarażone pasją przez mamę i tatę. Sylwia i Agnieszka z dumą wspominają ostatnie kwalifikacje do Mistrzostw Polski, gdzie uplasowały się na wysokich pozycjach, i proszą o trzymanie kciuków za kolejne zawody.


Za nami kwalifikacje do Mistrzostw Polski  Polskiej Ligi Western i Video - Ez Ranch Summer Show 2017. Zawody odbyły się w weekend 17 – 19 czerwca w Rumiance koło Warszawy. Bardzo wysokie miejsca zajęły siostry Kubiak z Sochaczewa. Sylwia i Agnieszka kolejny raz udowodniły, że są w świetnej formie i należą do najlepszych zawodniczek w stylu western w kraju.

Dziewczyny na co dzień trenują w Stajni Blueberry w Pawłowicach, gmina Teresin. To tu też trzymają swoje konie, a przy okazji uczą jeździectwa innych. 

- Były to pierwsze nasze zawody w tym sezonie i bardzo cieszymy się, że nasze wyniki przerosły oczekiwania. Następne zawody będą już w sierpniu! Będziemy wdzięczne za trzymanie za nas kciuków, a wszystkie osoby chętne zapraszamy do współpracy z nami – komentują ostatnie zawody.

A oto szczegółowe wyniki Sylwii i Agnieszki  oraz ich podopiecznej, debiutantki, Gabrieli Zając w kwalifikacjach do Mistrzostw Polski  Polskiej Ligi Western i Video - Ez Ranch Summer Show 2017.


Sylwia Kubiak

2 miejsce Reining Freestyle

2 miejsce Western Horsemanship Amator

3 miejsce Superhorse Open

3 miejsce Western Riding

3 miejsce Ranch Riding Open

4 miejsce Western Riding

4 miejsce Reining Amator


Agnieszka Kubiak

3 miejsce Reining Amator

4 miejsce Reining Open

4 miejsce Ranch Riding

7 miejsce Reining Jackpot


Gabriela Zając

4 miejsce Western Horsemanship

 

0min     3760x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł