10-latka zadzwoniła po pomoc - matka i konkubent byli pijani

Zdjęcia i foto: 10-latka zadzwoniła po pomoc - matka i konkubent byli pijani  Narkotyki, alkohol sochaczew

Wystraszona dziesięcioletnia dziewczynka pilnie potrzebowała pomocy. Na miejsce udali się sochaczewscy policjanci. Okazało się, że dorośli znajdują się w stanie nietrzeźwości. Każde z nich miało ponad promil alkoholu w organizmie. 


- 18 marca nad ranem dyżurny sochaczewskiej komendy odebrał telefon od pracownika jednej z fundacji zajmującej się pomocą dzieciom. Kobieta poinformowała, że 10 – letnia dziewczynka zadzwoniła na ich numer alarmowy i poinformowała o kłótni z matką i jej partnerem. Nie podała jednak danych umożliwiających identyfikację miejsca w którym się znajduje. - informuje KPP w Sochaczewie 

Na szczęście policjanci natychmiast ustalili adres zamieszkania dziecka. Po dotarciu funkcjonariuszy na miejsce, 10-latka powiedziała, że między nią a matką i jej partnerem doszło do nieporozumienia. Okazało się również, że oprócz niej i dorosłych, w domu było jeszcze dwoje małoletnich dzieci, w tym 4 miesięczny chłopiec.

Po zbadaniu stanu trzeźwości matki dziewczynki i jej konkubenta okazało się, że obydwoje byli pijani – każde z nich miało ponad promil alkoholu w organizmie.

Dzieci zostały przekazane pod opiekę trzeźwej dorosłej osoby. Policjanci sporządzili dokumentację, która trafi do sądu rodzinnego. O zdarzeniu został również poinformowany dzielnicowy.

Sochaczewska policja dziękuje pracownicy fundacji za szybką reakcję i powiadomienie odpowiednich służb.źródło KPP w Sochaczewie 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy