Kasia – nie pozwólmy jej zasnąć

/ 1 komentarzy / 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Kasia – nie pozwólmy jej zasnąć Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Kasia to piękna młoda dziewczyna, której los sprawił ciężką próbę. Wypadek, który zdarzył się 15 listopada ubiegłego roku zrujnował świat samotnej matce. Na kilka chwil zabrał także mamę dwojgu rezolutnych dzieci. Kasia zapadła w śpiączkę. Czas zatrzymał się w miejscu.  


Jak to jest nie widzieć dnia, nie spać w nocy. Być w letargu, który zabiera życie. Jedno miejsce, które staje się tobą. Jednocześnie spać nie móc zasnąć. Taki stan zawieszenia w którym miesza się życie ze snem. Najgorsze chwile nastały dla dzieci Kasi. W jednej małej chwili zmieniła się ich codzienność. Obudziły się w świecie w którym mamy nie ma obok. Potraficie sobie to wyobrazić?


Otwierasz oczy i zostajesz sam. Matka jest opoką dziecka, którego nic ani nikt nie jest w stanie zastąpić. Jak wytłumaczyć kilkulatkowi, że mama nie może przytulić, ubrać w kolorową piżamkę, iść po ulubione lody. Czasu na przygotowanie się nie było. Jak każdy Kasia myślała, że jutro po prostu jest. Wyruszyła w drogę z której jeszcze nie wróciła. 


Tylko od nas zależy czy będą środki na umożliwienie jej wybudzenia z tego koszmarnego snu. Śpiączka przyszła tak nagle, że nikt nie jest w stanie zapanować na trudną codziennością jaka otacza rodzinę. Szczególnie dzieci. Każdy dzień rozpoczynają od spojrzenia w okna. Czy tam po drugiej stronie pojawi się dziś mama?


Kasia doznała rozsianego urazu aksonalnego a obecnie przebywa Centrum Rehabilitacji Votum w Sawicach. Jest obecnie przygotowywana do podjęcia próby wybudzenia. Codziennie także jest rehabilitowana. Czas jest mało łaskawy, każdy dzień działa na niekorzyść jej wybudzenia. Środki jakie są zbierane na https://zrzutka.pl/w2hv9j będą szansą na jej rehabilitację, która daje fantastyczne efekty. 


Nie mamy czasu. Mamy szansę, która jest nadzieją dla Kasi. Tylko od nas zależy czy czekające dzieci ujrzą mamę w oknie poranka. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

kamila-pkamila-p
0
#BudzimyKasie

https://m.facebook.com/budzimykasiestanczyk/

https://zrzutka.pl/w2hv9j
(2019-03-14 18:02)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy