Kolosalne straty banku - 33-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Kolosalne straty banku - 33-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności  Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego podejrzany jest o przedłożenie pracownikom banku dokumentów poświadczających nieprawdę, przez co doprowadził bank do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie ponad 900 tys. zł oraz mieniem innego banku. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Sochaczewscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję pracowali nad sprawą jednego z mieszkańców powiatu sochaczewskiego, który był głównym udziałowcem firmy świadczącej m.in. usługi płatnicze. 33-letniemu mężczyźnie zarzucono mu przedłożenie pracownikom banku dokumentów poświadczających nieprawdę, w tym sprawozdań finansowych na podstawie których mógł starać się o wsparcie finansowe, m. in. w postaci kredytu i faktoringu, przez co doprowadził bank do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym w kwocie ponad 900 tys. zł i mieniem innego banku.


Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Płocku, gdzie usłyszał zarzut. Po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym, sąd zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci dozoru Policji, zakazu opuszczania kraju, a także poręczenia majątkowego. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

robroyrobroy
0
wpłacasz oszczędności-masz 2-3 %,bierzesz kredyt masz 20-30 % (2020-01-17 08:24)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy