Licytacja dla chorej Alicji na plaży miejskiej: pomóżmy

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Licytacja dla chorej Alicji na plaży miejskiej: pomóżmy Interwencje i pomoc sochaczew

Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji, podczas której zbierane będą pieniądze na leczenie młodziutkiej Alicji z Sochaczewa, chorującej na nowotwór złośliwy zakończeń nerwowych. Licytacja odbędzie się w niedzielę 25 czerwca na plaży miejskiej w Sochaczewie.

 

W tę akcję włączyło się już bardzo dużo osób. Atrakcyjnych gadżetów wciąż przybywa. Do zdobycia będą autografy artystów, aktorów, atrakcyjne karnety. Ale najważniejsze jest jedno: pomoc dla młodej mieszkanki naszego miasta. Alicja Młynarczyk choruje na nowotwór złośliwy zakończeń nerwowych (MPNST). Przeszła dwie operacje, radioterapię, miała już nadzieję, że jest zdrowa, przez rok czuła się dobrze. Niestety, doszło do wznowienia choroby, są przerzuty w kręgosłupie i w płucach.

Koszty leczenia, konsultacji z lekarzami za granicą, przerastają możliwości finansowe najbliższych dziewczyny. Pomóżmy. Przyjdźmy na plażę miejską 25 czerwca o godzinie 14.30 i weźmy udział w licytacji.

 

O Alicji piszemy TUTAJ

link do wydarzenia TUTAJ

 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (1 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (1)

  Z.KruglejZ.Kruglej
  0
  Byłem dzisiaj na plaży w Sochaczewie. Poznałem Alicję. Fajna dziewczyna. Ja też przeszedłem raka więc rozumiem co to za wredne choróbsko. Alicja jest silną miłą dziewczyną...trochę ją wsparłem ...na ile mnie było stać...ale chyba rozmowa była tym czego chyba nam nawzajem było potrzeba. Ala głowa do góry! Pozdrawka. Zbyszek.

    (2017-06-25 21:51)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy