Mikołajki z wąskotorówką - podsumowanie

/ 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: Mikołajki z wąskotorówką - podsumowanie Imprezy cykliczne sochaczew
+3

W dniu 5 grudnia w Muzeum Kolei Wąskotorowej odbyły się Mikołajki z wąskotorówką. Impreza rozpoczęła się o godz. 13.00 zwiedzaniem skansenu z przewodnikiem. O godz. 14.00 pociąg Retro wyruszył na specjalny przejazd ze Świętym Mikołajem na trasie Sochaczew Wąskotorowy – Sochaczew Chodaków – Sochaczew Wąskotorowy. Najmłodsi mogli już w trakcie przejazdu spotkać się z najważniejszym pasażerem pociągu Retro i otrzymać od niego coś słodkiego.

Po powrocie do Muzeum turyści przenieśli się do Centrum Edukacyjno – Turystycznego przy ul. Licealnej, gdzie o godz. 15.00 na sali konferencyjnej rozpoczęły się VIII Spotkania z historią, zorganizowane przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania nad Bzurą. Tym razem na Spacer po dawnej ulicy Traugutta zabrali nas Radosław Jarosiński i Tomasz Mazurkiewicz. Równolegle w sali edukacyjnej odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem, który rozdawał upominki oraz zorganizował inne atrakcje dla najmłodszych. Wstęp po godz. 15.00 był bezpłatny, więc Święty Mikołaj mógł rozdać słodkie prezenty również tym dzieciom, które dotarły do nas później. Mikołajki z wąskotorówką około godz. 16.00 zakończyło ognisko na muzealnym skansenie. Razem z nami w tym dniu bawiły się 204 osoby.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i ich pociechom za przybycie oraz zapraszamy na kolejne wydarzenia w Muzeum Kolei Wąskotorowej. 


Więcej zdjęć w naszej galerii!

Foto: M. Kazur

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy