Oświadczenie Roberta Klatta w sprawie zatrzymania przez CBA

Zdjęcia i foto: Oświadczenie Roberta Klatta w sprawie zatrzymania przez CBA Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Poniżej publikujemy w całości oświadczenie Roberta Klatta w sprawie zatrzymania przez CBA, jakie miało miejsce 24 maja br. Muzyk zaprzecza medialnym doniesieniom o jego udziale w wyłudzaniu VAT-u.

 

Warszawa 24.05.2017

OŚWIADCZENIE

 

Informuję i stanowczo zaprzeczam doniesieniom medialnym dotyczącym rzekomego postawienia mi przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie zarzutów wyłudzeń podatku VAT w związku z działalnością własną, jak i spółek, w których byłem lub jestem udziałowcem.

Podawane i rozpowszechniane przez media okoliczności działania na szkodę Skarbu Państwa są nieprawdziwe, nierzetelne i krzywdzące.

Zdecydowanie dementuję informacje jakiegokolwiek udziału mojej osoby w wyłudzaniu podatku VAT, zatrzymania i odebrania mi jakichkolwiek pojazdów, sugestiom czy związkom z działalnością zorganizowanej grupy przestępczej.

Aktualnie toczy się postępowanie, którego przedmiotem jest ustalenie, w jakich okolicznościach i za sprawą jakich osób doszło do ujęcia kilkunastu faktur wystawionych przez inne podmioty w dokumentacji księgowej prowadzonych przeze mnie działalności. Nie miałem do tej pory wiedzy o kwestionowaniu prawidłowości i rzetelności ich wytworzenia.

W dniu dzisiejszym złożyłem obszerne wyjaśnienia, przedstawiając okoliczności współpracy z podmiotami co do których istnieją wątpliwości w zakresie prawidłowości ich działania. Sprawa jest badana, zaś na mój wniosek zabezpieczane są dokumenty.

Po złożeniu wyjaśnień, jeszcze w dniu dzisiejszym o godz. 13.00 opuściłem budynek Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Przekazując opinii publicznej niniejszą wiadomość, informuję o podjęciu stosownych kroków prawnych mających na celu ochronę moich dóbr osobistych.

Robert Klatt


foto źródło youtube.com, www.discomax.pl

 

 3
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy