Suntago – park wodny coraz bliżej

/ 6 komentarzy / 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: Suntago – park wodny coraz bliżej  Rekreacja sochaczew
+3

Suntago to największy w Europie park wodny. O atrakcji pisaliśmy już w roku poprzednim. Co zmieniło się w ciągu tych kilku miesięcy?


Park of Poland powstaje w miejscowości Wręcza, niespełna 37 km od Sochaczewa. Dla mieszkańców naszego miasta będzie z pewnością wielką atrakcją. Najbliższa sochaczewianom tego typu zabawa znajduje się w Popradzie, Brandzie czy też Paryżu. Sochaczewianie do największego i najnowocześniejszego parku wodnego w Europie będą mieli 30 minut drogi samochodem. 


Kompleks, który zostanie otwarty już tym roku będzie składał się kilku stref tematycznych. Miejsce z 32 zjeżdżalniami oraz między innymi basenem z falami a dla fanów sufringu symulator Surf-Air, będzie nazywało się Jamango. 


Basen termalny, masaże oraz 400 palm to strefa Relax. 


Grota solna, Komnata śnieżna, kilka tematycznych saun czy łaźnie parowe to Saunaria. 


Chętni sochaczewianie na kilka dni zabawy nie będą musieli wracać do domów a zatrzymać się z w przygotowanej bazie noclegowej. Będą to tzw. bungalowy, które staną na terenie parku wodnego. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (6)

dragon36dragon36
+1
super takie atrakcje ,to po co nam? bulwary,patelnia nad Bzura,plaża miejska,Wręcza potrafi . (2019-05-12 12:39)
robroyrobroy
-1
@dragon36 ty malkontencie,ścieżki nad Bzura pozbędą w swoje władanie młode rowerzysty,idealny tor wyścigowy dla pojazdów napędzanych dwoma geyami,po co Tobie szlajać się po pustyni? (2019-05-12 13:30)
dragon36dragon36
0
robroy,a co krzaki były drzewa to i wineczko sie wzieło czy inne flaszeczke poszło wypiło i było git,a teraz nic tylko tor wycigowy,a we Wręczy przynajmniej se mozna wypocząć wora wymoczyc ewentualnie innych uciech zażyć. (2019-05-12 15:38)
Obywatel85Obywatel85
0
Można sobie żartować ale robiąc sobie przejażdzkę ścieżką przez most,postanowiłem się zatrzymać i podziwiać panoramę oczywiście włacznie z całym kompleksem wodnym SochoRado.

Byłem naprawdę zaskoczony gdy starszy pan zapytał mnie po co robią tam tor gokartowy....przyznam szczerze nie wiedziałem co starszemu panu odpowiedzieć. (2019-05-12 18:21)
stawik12stawik12
0
Jak otworzą Park Wodny w Mszczonowie , to miasto musi podjąć jakąś decyzje , bo nikt juz do tego syfu nie przyjdzie . Byłem ostatnio z wnukami , i zobaczywszy grzyb nad zjeżdzalniami , i odpadający tynk , to tak po raz pierwszy sie wystraszyłem . Ten obiekt wymaga generalnego remontu . Panie burmistrzu , od czego Pan jest , czy ten brud na basenie można usunąć. Pytam się dlaczego kiedy zjeżdżalnie były nieczynne , a takze była awaria małych wanien , nie obnizono cen za bilety, to skandal. nigdy wiecej tam już nie przyjdę , Czekam na obiekt w Błoniu lub w Mszczonbowie . (2019-05-12 23:24)
kacperskyykacperskyy
0
panie burmistrzu jak tam pańskie - "sochaczew bądź w centrum" ? :Dstawki12 dobrze pisze :)pan zrobi jakies zebranie i wyjasni może o co chodzi z tym "centrum".... centrum miernoty? centrum patologii? centrum zagłebia PISu? centrum nepotyzmu? centrum smrodu gnoju na wiosne w całym mieście? bo na pewno nie centrum: rozwoju, technologii, kultury, rozrywki, ekologii, nowoczesności, innowacyjności, itd. mógłybm jeszcze wymieniac ale sam pan to bardzo dobrze wie (2019-05-13 09:54)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy