W Kampinoskim Parku Narodowym odnaleziono zwłoki mężczyzny

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: W Kampinoskim Parku Narodowym odnaleziono zwłoki mężczyzny Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Dożywocie grozi mieszkańcowi gminy Nowa Sucha podejrzanemu o zabójstwo 59-letniego sochaczewianina, który zaginął w styczniu tego roku. Z naszych informacji wynika, że zwłoki zostały odnalezione w połowie minionego tygodnia w rejonie Głównego Szlaku Turystycznego Puszczy Kampinoskiej w pobliżu Famułek Królewskich.

- Od początku nie mieliśmy wątpliwości, że do śmierci mężczyzny przyczyniła się inna osoba – mówi st. sierż. Agnieszka Dzik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. - Śledztwo prowadzili funkcjonariusze z wydziału kryminalnego pod nadzorem sochaczewskiej prokuratury.

Policja i prokuratura nie chcą udzielać zbyt wielu informacji. Wiemy jedynie, że w toku śledztwa ustalono, że w zabójstwo 59-letniego mieszkańca Sochaczewa mógł być zamieszany 49-letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha. Mężczyzna został zatrzymany i w miniony piątek (02.02) przesłuchano go w Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie.

- Podejrzany usłyszał zarzut zabójstwa, za co grozi nawet kara dożywotniego więzienia. Tego samego dnia Sąd Rejonowy w Sochaczewie zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla podejrzanego – wyjaśniła Agnieszka Dzik. tomi


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

margot45margot45
0

Jasne. Do śmieci.

(2018-02-05 12:49)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy