Weekend za pół ceny w Muzeum Kolei Wąskotorowej

Zdjęcia i foto: Weekend za pół ceny w Muzeum Kolei Wąskotorowej Imprezy cykliczne sochaczew

Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie po raz kolejny przyłącza się do ogólnopolskiej akcji "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny". W związku z tym w dniach od 22 do 24 listopada br. normalny bilet wstępu do naszej placówki będzie można zakupić ze zniżką 50%, czyli w cenie 6 zł.

W ramach biletu naszym gościom możemy zaproponować zwiedzenie muzealnych wystaw stałych i czasowych, a także zapoznanie się w skansenie jednostki z najliczniejszym w Polsce zbiorem wąskotorowych pojazdów szynowych.

Dodatkową przesłanką aby w czasie akcji odwiedzić nasze muzeum, będzie, świętowany w jej ostatnim dniu, tj. w niedzielę, 24 listopada br., Dzień Kolejarza. W ramach tego wydarzenia zaaranżujemy dodatkowe atrakcje dla wszystkich zwiedzających, w tym jako główny punkt programu wernisaż wystawy malarskiej Romana Pieńkowskiego pt. „Jeszcze jedna podróż” prezentującej cykl obrazów o tematyce kolejowej.

Przypomnijmy, że akcja "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny", organizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną, ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej, umożliwienie jak największej liczbie Polaków odwiedzenia placówek kulturalnych i turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, a ponadto zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce poza sezonem wakacyjnym.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

Monika Szymańska
Tomasz Karolak


Muzeum Kolei Wąskotorowej
w Sochaczewie

 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (1 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy