Znany jest już program tegorocznych obchodów Święta Niepodległości. Jak zawsze spotykamy się na placu Kościuszki, by po zmroku wspólnie oddać hołd obrońcom Ojczyzny. Już dziś zachęcamy wszystkich mieszkańców dzieci, rodziców, dziadków by przyszli na plac i wraz z nami rozpalili ułożoną ze zniczy biało-czerwoną flagę. W ten symboliczny sposób oddamy cześć wszystkim, którzy na przestrzeni wieków, na polach bitewnych walczyli o niepodległą Rzeczpospolitą.
11 LISTOPADA:
CMENTARZ PARAFIALNY, UL. TRAUGUTTA
Złożenie kwiatów na grobie Włodzimierza Ignacego Garbolewskiego przez władze miasta
PLAC KOŚCIUSZKI i KOŚCIÓŁ ŚW. WAWRZYŃCA
16.00 koncert z okazji Święta Niepodległości w wykonaniu Orkiestry Wojskowej z Dęblina
16.15 układanie flagi ze zniczy na Placu Kościuszki (do końca uroczystości)
16.30 "Sochaczew 1918 r."- rekonstrukcja wydarzeń z dnia 11 listopada 1918 r., w Sochaczewie w wykonaniu Muzealnej Grupy Historycznej im. II batalionu 18 pułku piechoty
16.40 podniesienie flagi państwowej poczet flagowy Państwowej Straży Pożarnej, Apel Pamięci i salwa honorowa
17.10 Koncert w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sochaczewie oraz laureatów III Powiatowego Konkursu Piosenki Patriotycznej.
18:00 Msza Święta w intencji Ojczyzny z udziałem Kompanii Honorowej 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej i pocztów sztandarowych.
WZGÓRZE ZAMKOWE
20.00 Widowisko Światło i dźwięk. Iluminacja wzgórza zamkowego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze