Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, dyrekcja szpitala postanowiła umieścić na jego terenie bankomat. Urządzenia znajdują się w wielu innych tego typu placówkach, będzie więc i w naszej.
Jak powiedziała nam Barbara Konopacka, wicedyrektor szpitala ds. ekonomicznych, ogłoszony zostanie przetarg skierowany do banków i który z nich zaoferuje lepsze warunki, tego bankomat zostanie zainstalowany. Będą oczywiście jeszcze inne kryteria, choćby techniczne, prawdopodobnie też preferowany ma być bank, w którym najwięcej kont mają pracownicy szpitala. Wydaje się to logiczne, bowiem wówczas nie obciążani są oni opłatami za operacje bankowe. Jak przewiduje wicedyrektor, bankomat pojawi się w szpitalu w pierwszych miesiącach nowego roku. (bus)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze