Działania ZWiK przeprowadzone w latach 2012/2013 w celu pozyskania środków zewnętrznych na budowę przyłączy kanalizacyjnych dla Mieszkańców z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
ZWiK Sochaczew od listopada 2012r. do 30.09.2013r. udzielał informacji dotyczących możliwości skorzystania z dofinasowania przez Mieszkańców Sochaczewa z programu priorytetowego Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej do budowy przyłączy kanalizacji sanitarnej,
Wniosek do NFOŚiGW można było złożyć po zebraniu minimum 50 osób zainteresowanych budową przyłączy kanalizacji sanitarnej,
Pomimo udzielanych przez ZWIK informacji tylko 12 osób zadeklarowało chęć skorzystania z Programu na dofinasowanie do budowy przyłączy kanalizacyjnych,
ZWiK Sochaczew z uwagi na zbyt małą ilość osób zainteresowanych (Mieszkańców Sochaczewa) dofinasowaniem do budowy przyłączy kanalizacyjnych nie mógł złożyć wniosku o dofinasowanie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze