Reklama

KFC w Sochaczewie

17/03/2022 17:30

Informacja o powstaniu nowego centrum handlowego w Sochaczewie wzbudziła wiele emocji wśród mieszkańców. Często pojawiającym się pytaniem jest: Czy będzie w nim restauracja KFC. Postanowiliśmy to sprawdzić.

 

Restauracja KFC w Sochaczewie

 

Rada Miejska Sochaczewa podjęła decyzję w sprawie porozumienia dotyczącego budowy ronda przy ul. Olimpijskiej, co umożliwi powstanie nowego centrum handlowego.

Od razu po ukazaniu się tej informacji pojawiły się pytania mieszkańców miasta i powiatu, jakie sklepy zostaną zlokalizowane w nowym centrum. Zadaliśmy takie pytanie przedstawicielom firmy Napollo. W odpowiedzi Dorota Beltrani, dyrektor Działu Komercjalizacji i Zarządzania, napisała nam:

Reklama

Jesteśmy na etapie potwierdzenia koncepcji N-Parku (ile lokali, jaki układ komunikacyjny itp.) i szykowania dokumentacji do Pozwolenia na Budowę, dopiero w kolejnym etapie będziemy podpisywać umowy najmu.

Z wieloma najemcami jak znana sieć spożywcza, drogeryjna, wyposażenie dla domu, sklep zoologiczny, RTV/AGD, gastronomia itp. mamy już potwierdzone warunki finansowe, ale o konkretnych markach będziemy informować w późniejszym czasie. Oferta sklepów poszerzona będzie jeszcze o międzynarodową sieć restauracji Drive-trough oraz myjnię samoobsługową.

Reklama

Z naszych nieoficjalnych informacji ze źródeł zbliżonych do inwestora wynika, że siecią gastronomiczną, która zagości w nowym centrum handlowym, będzie oczekiwane przez mieszkańców Sochaczewa i okolic KFC. Na oficjalne potwierdzenie tego faktu ze strony Napollo trzeba będzie jeszcze poczekać kilka tygodni, jednak już dziś miłośnicy kurczaka w panierce mogą powoli planować wizyty w nowej restauracji.

Na stronie urbanity.pl czytamy, że nowy N-Park ma zostać otwarty w marcu przyszłego roku.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Już niedługo będzie raj - niezalogowany 2022-03-17 17:39:52

    No to teraz już będziemy mieli raj. Dżisus, ku..a, ja pie..olę!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • K A R A M b a - niezalogowany 2022-03-17 17:56:36

    No teraz to będą *** kwadratowe mniammmm

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    @@@@land - niezalogowany 2022-03-17 20:05:04

    żarcia i dni sochaczewa im dać a wybory wygrane w cuglach.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości