Informacja o powstaniu nowego centrum handlowego w Sochaczewie wzbudziła wiele emocji wśród mieszkańców. Często pojawiającym się pytaniem jest: Czy będzie w nim restauracja KFC. Postanowiliśmy to sprawdzić.
Rada Miejska Sochaczewa podjęła decyzję w sprawie porozumienia dotyczącego budowy ronda przy ul. Olimpijskiej, co umożliwi powstanie nowego centrum handlowego.
Od razu po ukazaniu się tej informacji pojawiły się pytania mieszkańców miasta i powiatu, jakie sklepy zostaną zlokalizowane w nowym centrum. Zadaliśmy takie pytanie przedstawicielom firmy Napollo. W odpowiedzi Dorota Beltrani, dyrektor Działu Komercjalizacji i Zarządzania, napisała nam:
Jesteśmy na etapie potwierdzenia koncepcji N-Parku (ile lokali, jaki układ komunikacyjny itp.) i szykowania dokumentacji do Pozwolenia na Budowę, dopiero w kolejnym etapie będziemy podpisywać umowy najmu.
Z wieloma najemcami jak znana sieć spożywcza, drogeryjna, wyposażenie dla domu, sklep zoologiczny, RTV/AGD, gastronomia itp. mamy już potwierdzone warunki finansowe, ale o konkretnych markach będziemy informować w późniejszym czasie. Oferta sklepów poszerzona będzie jeszcze o międzynarodową sieć restauracji Drive-trough oraz myjnię samoobsługową.
Reklama
Z naszych nieoficjalnych informacji ze źródeł zbliżonych do inwestora wynika, że siecią gastronomiczną, która zagości w nowym centrum handlowym, będzie oczekiwane przez mieszkańców Sochaczewa i okolic KFC. Na oficjalne potwierdzenie tego faktu ze strony Napollo trzeba będzie jeszcze poczekać kilka tygodni, jednak już dziś miłośnicy kurczaka w panierce mogą powoli planować wizyty w nowej restauracji.
Na stronie urbanity.pl czytamy, że nowy N-Park ma zostać otwarty w marcu przyszłego roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
No to teraz już będziemy mieli raj. Dżisus, ku..a, ja pie..olę!
No teraz to będą *** kwadratowe mniammmm
żarcia i dni sochaczewa im dać a wybory wygrane w cuglach.
Dajcie im chleba i igrzysk….
Kto sprzedał ziemię pod ta inwestycję??
Właściciel
... ten nie musi już pracować :)
Ja ????
Huraaa !!!! Juz nie bede musiał zapinda.....ac do Skierniewic lub na A2 zeby w ***o.....y zimowy wieczór cos przekonsic do dobrego filmu.. A lubimy sobie z żonką w łikend zimowy przy dobrym filmie pyknąć sobie kubeł pikantnych chrupiacych skrzydelek. Mniammmmm
Pykaj sobie pykaj będziesz miał cycki większe niżby twoja żonka.
Ty zacznij pykać żonkę, a nie tylko zresz
Zainwestuj w ortografię zamiast w ten kubełek
Ty jesteś idiota, czy Ci za to płacą?
Będzie ZARA?
Nie tak zara na pewno jeszcze się trochę zejdzie :)
Najgorsze KFC z Polski jakie jadłem dziś kupiłem burgera kubełek 11/11smierdzi starym tłuszczem jakby mięso piekło się w tłuszczu po frytkach! Porcję 75%kochani tam już nie zajrze????
Najgorsze KFC z Polski jakie jadłem dziś kupiłem burgera kubełek 11/11smierdzi starym tłuszczem jakby mięso piekło się w tłuszczu po frytkach! Porcję 75%kochani tam już nie zajrze!
tylko takie pierdoły. dlaczego nie publikujecie obietnicy PiS , że lokal wyborczy, w którym zwycięży PiS, otrzyma gaśnicę samochodową i talon na 5 L. paliwa, dla każdego członka komisji ?
No to teraz już będziemy mieli raj. Dżisus, ku..a, ja pie..olę!
No teraz to będą *** kwadratowe mniammmm
żarcia i dni sochaczewa im dać a wybory wygrane w cuglach.