Reklama

Transfer dokonany – Przybylski w Orkanie

Nasze doniesienia się potwierdziły. Maciej Przybylski po odejściu z drużyny KS Promyk Nowa Sucha, przeniósł się do sochaczewskiego Orkana. Jak informuje klub, ma on poprowadzić Orkan po kolejne sukcesy.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Państwa, o rozstaniu się trenera Przybylskiego z drużyną z Nowej Suchej. Dodaliśmy także adnotację dotyczącą trwających rozmów, dotyczących przenosin do Orkana Sochaczew. Nasze spekulacje zostały właśnie odzwierciedlone w rzeczywistości. 

Stabilny projekt 

,,Doświadczenia” trenera Przybylskiego nie będziemy Państwu przedstawiać, zrobiliśmy to w artykule zapowiadającym jego pracę w Promyku. Jedyne co możemy dodać, to pytanie: czy w nowym klubie zagrzeje miejsce na dłużej. Skupmy się na słowach, które Orkan zamieścił na swoim profilu Facebook. Brzmią one następująco: 

Reklama

„W naszej pracy to właśnie tworzenie - budowanie drużyny, rozwijanie talentów, kształtowanie strategii - wymaga największego zaangażowania i odwagi.” – stwierdził trener.

Miejmy nadzieję, że słowa padające z ust Przybylskiego tym razem będą miały moc – przed oraz w trakcie pracy dla klubu z Nowej Suchej również mogliśmy usłyszeć, że ciężka praca popłaca. 

Warto dodać, iż zarówno pod naszym ostatnim artykułem, jak i pod postem dotyczącym ogłaszającym nowego szkoleniowca, internauci nie szczędzili słów. W ich ogólnej ocenie fakt trenowania klubów z wyższych poziomów rozrywkowych, jeszcze o niczym nie świadczy – w głównej mierze poziom zależy od faktycznego przywiązania do barw, który w tym szczególnym przypadku jest dość znikomy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Orkan Sochaczew Aktualizacja: 22/06/2026 16:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama