Nasze doniesienia się potwierdziły. Maciej Przybylski po odejściu z drużyny KS Promyk Nowa Sucha, przeniósł się do sochaczewskiego Orkana. Jak informuje klub, ma on poprowadzić Orkan po kolejne sukcesy.
W zeszłym tygodniu informowaliśmy Państwa, o rozstaniu się trenera Przybylskiego z drużyną z Nowej Suchej. Dodaliśmy także adnotację dotyczącą trwających rozmów, dotyczących przenosin do Orkana Sochaczew. Nasze spekulacje zostały właśnie odzwierciedlone w rzeczywistości.
,,Doświadczenia” trenera Przybylskiego nie będziemy Państwu przedstawiać, zrobiliśmy to w artykule zapowiadającym jego pracę w Promyku. Jedyne co możemy dodać, to pytanie: czy w nowym klubie zagrzeje miejsce na dłużej. Skupmy się na słowach, które Orkan zamieścił na swoim profilu Facebook. Brzmią one następująco:
„W naszej pracy to właśnie tworzenie - budowanie drużyny, rozwijanie talentów, kształtowanie strategii - wymaga największego zaangażowania i odwagi.” – stwierdził trener.
Miejmy nadzieję, że słowa padające z ust Przybylskiego tym razem będą miały moc – przed oraz w trakcie pracy dla klubu z Nowej Suchej również mogliśmy usłyszeć, że ciężka praca popłaca.
Warto dodać, iż zarówno pod naszym ostatnim artykułem, jak i pod postem dotyczącym ogłaszającym nowego szkoleniowca, internauci nie szczędzili słów. W ich ogólnej ocenie fakt trenowania klubów z wyższych poziomów rozrywkowych, jeszcze o niczym nie świadczy – w głównej mierze poziom zależy od faktycznego przywiązania do barw, który w tym szczególnym przypadku jest dość znikomy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze