Kina jako jedne z ostatnich placówek uruchomiły swoją działalność. Obostrzenia sanitarne związane z występującą pandemią stały się dla kin bardzo trudnym czasem. Jak Odeon przetrwał pandemię oraz co proponuje dla mieszkańców w najbliższym czasie opowiadał Jakub Milewski.
Zapraszamy na materiał wideo.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze