Minął pierwszy tydzień „Lata w mieście” w Miejskim Ośrodku Kultury w Sochaczewie przy ul. Żeromskiego 8. Dzieci obejrzały dwa filmy, kąpały się w basenie, miały okazję znaleźć się w słynnej sochaczewskiej„Grocie Solnej”. Zajrzały też do Ogródka Jordanowskiego, uczestnicząc w zabawach i konkursach, mieliśmy również okazję do spotkania z historią: w Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą obejrzeliśmy wystawę i wysłuchaliśmy prelekcji poświęconej 63 rocznicy Powstania Warszawskiego. Zarówno opiekunowie jak i uczestnicy zajęć wpisali się do Księgi Pamiątkowej. Po za tym wszyscy tradycyjnie uczestniczyli w zajęciach tanecznych, plastycznych i teatralnych. O następnych atrakcjach napiszemy za tydzień
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze