Boczną bramą z targowiska miejskiego można wyjechać wprost na Al. 600 lecia, ale pasy na jezdni wyraźnie wskazują, że kierowca powinien skręcić w prawo. Nie wolno włączać się do ruchu tuż przed wysepką, przekraczać podwójnej ciągłej linii. Jak widać na zdjęciach z kamer monitoringu miejskiego, wielu kierowców ma swój własny kodeks drogowy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze