Reklama

Medale za pielęgnowanie miłości

Urząd Miasta w Sochaczewie
06/10/2014 14:00

W sobotę, w kramnicach miejskich odbyła się wyjątkowa uroczystość. Aż 13 par, które przeżyły razem 50 lat, wychowały dzieci, dochowały się ukochanych wnuków, odebrało z rąk burmistrza Piotra Osieckiego medale przyznane przez Prezydenta B. Komorowskiego. Odznaczenia za długoletnie pożycie małżeńskie to wyraz wdzięczności za lata pielęgnowania miłości, trwania przy sobie w tych dobrych i złych momentach, wyrozumiałość, cierpliwość dla partnera, małżeńskie poświęcenia.

Piotr Osiecki wręczając medale wyraził nadzieję, że w życiu każdej pary było wiele radosnych chwil, że ich miłość trwa, a na jej owoce swe dzieci i wnuczęta patrzą dziś z dumą. Dziękował jubilatom za lata pracy zawodowej, wychowywanie dzieci w duchu patriotyzmu, szacunku dla innego człowieka.

Reklama

 

Medale odebrali:

Halina i Edward Bąbała

Daniela i Jan Jachowicz

Jadwiga i Bolesław Kowalscy

Cecylia i Tadeusz Kmiecik

Alina i Jan Mirkiewicz

Zofia i Czesław Olbrychowscy

Bogumiła i Piotr Ostromęccy

Marianna i Kazimierz Pierzchalscy

Teresa i Bolesław Piaseccy

Lucyna i Hieronim Sołtysiak

Helena i Józef Stypka

Krystyna i Tadeusz Walczak

Rodzina państwa Teresy i Tadeusza Wacławek  

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości