Granice, jedna z miejscowości w gminie Teresin. To właśnie tam znajdują się bohaterowie kolejnego odcinka programu Nasz Nowy Dom. Na lesze zmieniło się życie pani Aleksandry oraz jej dwóch synów.
W gminie Teresin mieszkają bohaterowie jednego z odcinków popularnego programu w którym pomagają potrzebującym rodzinom odbudować ich domy. Panią Aleksandrę z pewnością dobrze znają mieszkańcy, bowiem od kilku lat pomaga dzieciom uczęszczającym do lokalnej szkoły. Wraz z panią Aleksandrą mieszkają jej synowie, 22-letni Igor oraz 11-letni Patryk. Nowy dom to było nie tylko ich marzenie, ale i konieczność, ponieważ z pensji ciężko było wykonywać bieżące naprawy, co skutkowało pogarszającym się stanem budynku. Ściany pękały, dach wymagał natychmiastowej wymiany, ale największym zagrożeniem był stary kopciuch w domu. Ekipa programu dołożyła wszelkich starań, aby rodzina mogła odetchnąć z ulgą i mieszkać w bezpiecznym i przytulnym domu.
Foto - program Nasz Nowy Dom, Polsat.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
i bardzo dobrze,młodszy to chory dzieciak,ale starszy to już gdzieś pracuje chyba? bo nie napisali
sorki, to starszy jest chory,przepraszam
Super sprawa
Jaki jest numer tego odcinka ?
Chyba jeszcze nie ma tego odcinka w telewizji musimy trochę poczekać ://
i bardzo dobrze,młodszy to chory dzieciak,ale starszy to już gdzieś pracuje chyba? bo nie napisali
sorki, to starszy jest chory,przepraszam
Super sprawa