Za nami trzecia noc akcji odśnieżania miasta, w której szczególny nacisk kładzie się na wywożenie hałd białego puchu zalegającego na ulicach, parkingach i chodnikach. Ostatniej nocy ekipy Zakładu Komunikacji Miejskiej załadowały śniegiem 36 samochodów.
Zebrano go z ulic: Warszawskiej (od ul. Traugutta do Poprzecznej), Narutowicza i Wąskiej. Wczoraj ZKM został dodatkowo wzmocniony o cztery zewnętrzne jednostki odśnieżające, które zajęły się oczyszczaniem dróg położonych w rejonie Boryszewa, Zatorza, osiedla za stadionem przy ul. Warszawskiej, Wypaleniska, Chodakowa, Karwowa, Rozlazłowa. Pługi wjechały też w ulice odchodzące od Żyrardowskiej.
Akcja będzie kontynuowana. Dziś od godz. 22.00 śnieg będzie wywożony z centrum miasta, tj. ulic Reymonta (odcinek od Traugutta do 1 Maja), Wyszyńskiego, Farnej (wokół skweru Jana Pawła II), Warszawskiej (od sklepu Media Expert do Al. 600-lecia). Raz jeszcze apelujemy, aby w miarę możliwości nie parkować swoich samochodów wieczorem i w nocy w zatokach parkingowych i na w/w ulicach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze