Wczoraj w godzinach porannych z okazji XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek odwiedziły naszą placówkę przedszkolaki z grupy 0c w Młodzieszynie. Ale było radości i zabawy podczas naszego wspólnego spotkania. Teatrzyk Kamishibai zabrał dzieciaki w niesamowitą bajkową podróż.
Lubimy takie niespodzianki i takie odwiedziny, dlatego zapraszamy częściej. Zapewniamy Was, że muż myślimy nad kolejnymi atrakcjami dla maluchów.
#tydzieńbibliotek #Młodzieszyn #Kamion #mazowieckie #powiatsochaczewski #dzieci #biblioteka #warsztaty #zajęcia
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze