Reklama

Nowa kamera na basenie

Stowarzyszenie e-Sochaczew.pl
20/09/2010 11:51

Od kilku dni internauci odwiedzający portal e-Sochaczew.pl mają możliwość śledzenia tego, co dzieje się na basenie Orka w zupełnie nowej jakości. Wszystko za sprawą nowej, gwarantującej lepszą jakość obrazu, kamery, która pojawiła się na sochaczewskiej pływalni. Propozycję Stowarzyszenia e-Sochaczew.pl w tej sprawie zaakceptował Pan Mieczysław Głuchowski - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.




Nową kamerę ufundowały dwie, sochaczewskie firmy: Elzaw Pana Jacka Zawadzkiego i Prozaw Pana Piotra Zawadzkiego. Zamontowaniem urządzenia zajęła się firma Interkam, która jest jednocześnie sponsorem łącza. Podobnie jak poprzednio, podgląd tego, co aktualnie dzieje się na basenie internauci mogą śledzić na indexie e-Sochaczew.pl. Mamy nadzieję, iż dzięki tej zmianie będziecie jeszcze częściej i chętniej korzystać z tej funkcji, a tym samym mieć możliwość sprawdzenia, kiedy warto wybrać się na pływalnię, by ominąć tłok i zbędne kolejki.





 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    robroy 2010-09-20 14:31:19

    no widok super,teraz tylko zmienić te kamerke na wieży kościoła,,plac ładny,krzyżówka wyremontowana,kamienice w zasięgu obiektywu jakie takie a obraz do ...(kultura mnie nie pozwala użyć),a co z odświeżaniem?-jestem turysta z zamiłowania i latam po kamerkach w kraju i duża część już przekazuje obraz on-line,ludzie chodzą,samochody jadą -a nie skakają i znikają

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości