Reklama

Nowy parking przy szpitalu

Urząd Miasta w Sochaczewie
16/07/2012 23:32

Kilkadziesiąt nowych miejsc postojowych powstanie niebawem przy sochaczewskim szpitalu. Będą zlokalizowane przy budynku kuchni, na powierzchni około 500 m2.

O zamiarze utworzenia nowych miejsc parkingowych dyrektor Piotr Szenk poinformował podczas ostatniego posiedzenia Rady Społecznej ZOZ, zwracając się o pozytywna opinię i pomoc w tej sprawie.

- Mamy już zapewnienie, że otrzymamy kostkę brukową od sponsora, jednak będzie jej za mało, stąd prośba do starostwa o wsparcie. Będziemy też potrzebować piasku i koparki, aby wykonać niezbędne prace mówi Dyrektor . Wicestarosta Janusz Ciura zapewnił, że szpital wsparcie otrzyma, koparka jest na stanie Powiatowego Zarządu Dróg, z piaskiem też nie będzie problemu. Rada Społeczna pozytywnie zaopiniowała projekt.

Reklama

- Planujemy w okresie letnim zakończyć wszelkie prace z tym związane, tak aby jesienią można było już parkować na nowych miejscach. Jest to bardzo istotne, ponieważ szczególnie zimą, pacjenci i odwiedzający mają problem, żeby zaparkować na nieutwardzonej pobliskiej ulicy Medycznej, co zmniejsza i tak małą ilość miejsc parkingowych dodaje P. Szenk.

(SP ZOZ)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości