30 września 2014 roku Miejski Ośrodek Kultury przy ul. Żeromskiego 8 odwiedził Czerwony Kapturek, który zabrał dzieci w bogaty świat polskiego folkloru. Wraz z różnymi postaciami z bajek tańczył i śpiewał najpopularniejsze piosenki ludowe m.in Kukułeczka, Poszła Karolinka, Czerwone Jagody wykonywane przy akompaniamencie pianina i akordeonu. Bajka muzyczna przyciągnęła blisko 800 dzieci z przedszkoli i klas I III z terenu miasta i powiatu, którzy tego dnia mogli podziwiać wspaniałą grę aktorów pOpera , ubranych w przepiękne, kolorowe stroje łowickie. Widowisko dostarczyło wiele emocji, zabawy, przemyśleń, a zakończyło się konkursem z nagrodami, oczywiście dotyczącym znajomości elementów ludowych. Miejski Ośrodek Kultury dziękuje aktorom teatru za wspaniałą przygodę z Czerwonym Kapturkiem, a widzom za uczestnictwo w tym edukacyjnym projekcie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze