Reklama

Paweł Lucas Adamczyk o planach Fan Klubu Teraaaaa Orkan Sochaczew

18/03/2021 11:39

Gościem esochaczew jest Paweł Lucas Adamczyk o planach Fan Klubu Teraaaaa Orkan Sochaczew i o tym co takiego jest w tej dyscyplinie, że rozpala sochaczewskie serca na stadionach całej Polski, będzie również również o tym jak radzą sobie fanii klubu podczas epidemii Koronowirusa

Zachęcamy Was do wsparcia tego szczytnego celu jakim jest ufundowanie sztandaru od KIBICÓW na 50-lecie klubu RC ORKAN SOCHACZEW ! https://zrzutka.pl/dzhpt2

 

Sponsorem odcinka jest firma Norma Rental - wynajem sprzętu budowlanego.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    RUGBISTA - niezalogowany 2021-03-18 13:46:49

    Co to jest? paweł lukas ...... to jakieś jaja:-) Człowiek nigdy nie miał nic wspólnego z rugby. Od paru lat przykleił się do tej sekcji i chce się wkręcić. W dodatku nadużywa hasła Wielkich Naszych Kibiców z przed lat.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Z trybun - niezalogowany 2021-03-18 14:24:41

    Jak dla mnie to Paweł robi dobra robotę. Kto zorganizował bluzy, szaliki, czapki? Zakup bębna i prowadzi akcje z zakupem sztandaru. Paweł zdynamizował kibiców Orkana i mamy teraz coś więcej niż tylko pokrzykiwanie z trybun. Może nie jest wieloletnim rugbista, ale podobno środowisko rugby jest otwarte na nowych ludzi, także mozna uznać, że Paweł jest takim nowym czlowiekiem. Rozumiem, że ktoś ma coś osobistego do Pawła ale bądźmy obiektywni.

    • Zgłoś wpis
  • RADEK - niezalogowany 2021-07-01 14:29:21

    BREDZISZ PAJACU I NIE NAZYWAJ SIE RUGBISTA! A KIM TY JESTEŚ?

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości