Gościem esochaczew jest Paweł Lucas Adamczyk o planach Fan Klubu Teraaaaa Orkan Sochaczew i o tym co takiego jest w tej dyscyplinie, że rozpala sochaczewskie serca na stadionach całej Polski, będzie również również o tym jak radzą sobie fanii klubu podczas epidemii Koronowirusa
Zachęcamy Was do wsparcia tego szczytnego celu jakim jest ufundowanie sztandaru od KIBICÓW na 50-lecie klubu RC ORKAN SOCHACZEW ! https://zrzutka.pl/dzhpt2
Sponsorem odcinka jest firma Norma Rental - wynajem sprzętu budowlanego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Co to jest? paweł lukas ...... to jakieś jaja:-) Człowiek nigdy nie miał nic wspólnego z rugby. Od paru lat przykleił się do tej sekcji i chce się wkręcić. W dodatku nadużywa hasła Wielkich Naszych Kibiców z przed lat.
Jak dla mnie to Paweł robi dobra robotę. Kto zorganizował bluzy, szaliki, czapki? Zakup bębna i prowadzi akcje z zakupem sztandaru. Paweł zdynamizował kibiców Orkana i mamy teraz coś więcej niż tylko pokrzykiwanie z trybun. Może nie jest wieloletnim rugbista, ale podobno środowisko rugby jest otwarte na nowych ludzi, także mozna uznać, że Paweł jest takim nowym czlowiekiem. Rozumiem, że ktoś ma coś osobistego do Pawła ale bądźmy obiektywni.
BREDZISZ PAJACU I NIE NAZYWAJ SIE RUGBISTA! A KIM TY JESTEŚ?
Miałem możliwość obserwować Pawła i szczerze powiem widzę bardzo duże zaangażowanie z jego strony , ale nie bardzo podoba mi się podejście do innych kibiców RUGBY . Widziałem wielu kibiców zasiadających na trybunach którzy zęby zjedli na Rugby zachowują się dużo bardziej kulturalnie niż Paweł . Niektórzy musza zrozumieć że kibice którzy przychodzą na mecze RUGBY to nie cholota ze stadionu przy Łazienkowskiej a czasami Paweł próbuje taką wiochę siać na meczach .
CHOŁOTA czy Hołota ? Pewnie to stary prasłowiański język jeszcze :)
https://plorto.pl/jak-sie-pisze/holota-czy-cholota
ale jaja... zrzutka? a to poseł-ministrant nie fundnie z naszych pieniędzy żeby fotkę zrobić przy okazji...
Ja również nie jestem zadowolony z postawy tego człowieka . Praktycznie z RUGBY nie ma nic wspólnego , ale na siłę zrobił z siebie szefa kibiców , również słyszałem o atmosferze wśród kibiców i np ci co kibicują WIDZEWOWI nie są miłe widziani na sektorze RC Rugby Orkan już nie wspomnę o chamskim nastawieniu wobec kibiców Skry czy choćby Budowlanych Łódź ( jak bym nie słyszał i nie widział nie pisał bym ) czyli wniosek nasuwa mi się tylko jeden kibicować Orkanowi , ale nie ma sensu utożsamiać się z tą ekipą kibiców :) NA ZAWSZE W SERCU RC ORKAN !!!
Ja jestem kibicem Widzewa i chodzę na orkan, i nikt nie miał żadnych problemów ze byłem na stadionie,
Bąbel wypad na Łazienkowską ! ;)))
Na początek niech ci rugbiści coś zaczna wygrywac , bo jak na razie to klapa na calej lini ,a kasę biorą najwiekszą .A moze by tak pogonić to towarzystwo i rozwiązac rugby , a pieniadzę przeznaczyć na piłkę z prawdziwego zdarzenia , oczywiście z pominięciem obecnych pseudo trenerów.
Gosciu chyba nie wiesz ile kosztuje piłka z prawdziwego zdarzenia.
PAWCIU MAM PROSBE, ZADZWON DO MNIE! OK? PROSZE !!!
Co to jest? paweł lukas ...... to jakieś jaja:-) Człowiek nigdy nie miał nic wspólnego z rugby. Od paru lat przykleił się do tej sekcji i chce się wkręcić. W dodatku nadużywa hasła Wielkich Naszych Kibiców z przed lat.
Jak dla mnie to Paweł robi dobra robotę. Kto zorganizował bluzy, szaliki, czapki? Zakup bębna i prowadzi akcje z zakupem sztandaru. Paweł zdynamizował kibiców Orkana i mamy teraz coś więcej niż tylko pokrzykiwanie z trybun. Może nie jest wieloletnim rugbista, ale podobno środowisko rugby jest otwarte na nowych ludzi, także mozna uznać, że Paweł jest takim nowym czlowiekiem. Rozumiem, że ktoś ma coś osobistego do Pawła ale bądźmy obiektywni.
BREDZISZ PAJACU I NIE NAZYWAJ SIE RUGBISTA! A KIM TY JESTEŚ?