Reklama

Po co nadkładać 200 metrów?

Urząd Miasta w Sochaczewie
02/09/2014 10:32

Apele i prośby w tym przypadku nie przynoszą niemal żadnego efektu. Kierowcy wyjeżdżający z bramy targowiska miejskiego, by skrócić sobie drogę nagminnie łamią przepisy przekraczają linię ciągłą, stają na oznaczonym pasami miejscu wydzielonym z ruchu kołowego.

A znaki na jezdni są jednoznaczne. Wyjeżdżający z targowiska mogą skręcić wyłącznie w prawo, bo w przeciwnym razie blokują ruch samochodów nadjeżdżających od strony skrzyżowania Pokoju/600 Lecia, blokują też możliwość wjazdu na rynek oczekującym na wydzielonym do tego celu pasie. Jeśli chcą z targowiska jechać w kierunku osiedla Victoria czy dalej do Chodakowa, muszą skręcić w prawo, dalej ul. Senatorską, Żeromskiego i Pokoju dotrzeć do Alei 600 Lecia. Ale jak widać, dla niektórych nadłożenie 200 metrów to poważny problem. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości