Potwierdzają się nasze informacje. Skompromitowana była dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, która w kwietniu opuściła areszt tymczasowy, złożyła podanie o powrót do pracy w Zespole Szkół w Erminowie.
Już w ubiegłym tygodniu pytaliśmy w starostwie o to, czy wiedzą coś o ewentualnym powrocie Justyny N-S. W swoim kolejnym miejscu pracy - Zespole Szkół w Teresinie była szefowa DPS przedstawiła zwolnienie lekarskie. Jeżeli chodzi o Erminów, od około 11 lat przebywa na urlopie bezpłatnym.
- W związku z tym w ostatnim czasie nie mogła być zatrudniona jako nauczyciel w erminowskiej szkole. Wobec powyższego kolejne pytania są bezzasadne - napisał w mailu przesłanym do naszej redakcji 27 czerwca Bogusław Bęzel - dyrektor Powiatowego Zespołu Edukacji.
Ostatnie dni pokazały, że jest inaczej. W zeszłym tygodniu napisaliśmy, że Justyna N-S przebywa na urlopie bezpłatnym do końca roku, mając na myśli rok kalendarzowy. Dyrektor Zespołu Szkół w Erminowie Hanna Milcarz zadzwoniła do nas z prośbą o sprostowanie tej wiadomości. Pani dyrektor, kiedy udzielała nam informacji w sprawie urlopu N-S, mówiła o roku szkolnym. Tak więc urlop bezpłatny N-S skończył się kilka dni temu. Zapytaliśmy więc, czy w związku z tym kontaktowała się ona z placówką. Okazało się, że do szkoły wpłynęło już podanie o przyjęcie jej do pracy z dniem 1 września.
Pełen tekst w najnowszym numerze "Ziemi". Po więcej ciekawych newsów zapraszamy na ziemia-sochaczewska.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jak można aż tak nie mieć honoru. Skończmy z tą patologią!!!
Jak można aż tak nie mieć honoru. Skończmy z tą patologią!!!