Sposobów na obchodzenie walentynek może być wiele. Zapraszamy więc dzieci i młodzież do udziału w konkursie "Walentynkowe serce" organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie.
Dla tych, którzy lubią plastyczne wyzwania mamy konkurs na najciekawsze serce walentynkowe.
Zachęcamy dzieci i młodzież z gminy Młodzieszyn do wizęcia w nim udziału.
Przyjmujemy prace w dwóch kategoriach wiekowych:
I kategoria: wiek do lat 9
II kategoria: wiek 10-18 lat
Do wygrania duuuża pizza z "7 MILI" z dowozem. Wspólna pizza może być świetnym dodatkiem do zrobionego przez Was serca i dobrą okazją do spędzenia miło czasu razem ze swoją Walentynką.
Umieszczajcie swoje prace pod postem: POST
Karty zgłoszenia prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: gok@mlodzieszyn.pl
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia do pobrania ze strony:
http://gok.mlodzieszyn.pl/konkurs-plastyczny.../
Tych, którzy chcą wykazać się kulinarnie zapraszamy do konkursu "Mój sprawdzony przepis na słodkości pełne miłości" dostępnego na stronie oraz facebooku Urzędu Gminy Młodzieszyn. Zapraszamy!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze