Reklama

Rozbili narkotykowy gang

Urząd Miasta w Sochaczewie
15/09/2014 12:00

W piątek, 12 września, policjanci z Sochaczewa i radomskiej Komendy Wojewódzkiej, przy wsparciu antyterrorystów rozbili grupę podejrzaną o handel narkotykami na dużą skalę na terenie Sochaczewa. Funkcjonariuszom udało się zabezpieczyć prawie dwa kilogramy amfetaminy oraz ćwierć kilograma marihuany. W stosunku do zatrzymanych zapadły już wnioski o areszty. Mężczyznom grozi do 10 lat więzienia. 

Miesiące pracy funkcjonariuszy z komend w Sochaczewie i Radomiu przełożyły się na zatrzymanie pod koniec ubiegłego tygodnia osób uwikłanych w narkotykowy proceder. Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Sochaczewie wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, przy wsparciu policyjnych antyterrorystów weszli do kilku mieszkań na terenie Sochaczewa.

Reklama

W czasie ich przeszukania mundurowi odnaleźli prawie dwa kilogramy amfetaminy, prawie ćwierć kilograma marihuany oraz ponad 36 gramów haszyszu, a także wagi elektroniczne i inne przedmioty, które mogły być pomocne w handlu narkotykami.

Wobec dwóch zatrzymanych mężczyzn Prokuratura Rejonowa w Sochaczewie wnioskowała do miejscowego sądu o areszt. Obaj spędzą najbliższe trzy miesiące w areszcie. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań w sprawie. Podejrzanym grozi do 10 lat więzienia.

 

KPP Sochaczew

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości