Na parterze UM, obok Biura Obsługi Klienta, uruchomiony został specjalny punkt informacyjny ułatwiający mieszkańcom zrozumienie o co chodzi w nowym systemie gospodarowania odpadami, ale przede wszystkim pomagający w wypełnieniu deklaracji.
- Ustawiliśmy stoliki, duże plansze z instrukcją, jak wypełnić każde pole w deklaracji. Jeśli pojawiają się pytania, także nasi pracownicy z grupy wdrażającej reformę śmieciową są do dyspozycji. Wystarczy wejść na I piętro do pokoju 221 mówi Wiesław Kowala naczelnik Wydziału Infrastruktury Miejskiej i Ochrony Środowiska UM.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze