W nowym, powszechnym systemie śmieciowym płacić mają wszyscy. Rodziny segregujące odpady skorzystają z niższych o 50% opłat, co w skali roku może dać nawet kilkaset złotych oszczędności.
1 lipca czeka nas rewolucja na rynku śmieciowym. Od tego dnia wszystkie odpady komunalne wytwarzane przez mieszkańców w ich domach staną się własnością miasta. Za ich odbiór, transport i zagospodarowanie odpowiedzialność przejmie samorząd.
Jeśli mają Państwo pytania dotyczące opłat, zasad segregowania odpadów, terminów wnoszenia opłat, zachęcamy do skorzystania z infolinii uruchomionej w Urzędzie Miejskim czynnej w dni robocze w godz. od 8.00 do 16.00.
Jej numer: 0-46 862-24-56.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze