Tegoroczna Akcja "Znicz" rozpoczęła się na naszym terenie już 28 października, a potrwa do godz. 22.00, 2 listopada. Policja zabezpieczy dojazd do cmentarzy, na głównych trasach wyłapywać będzie nietrzeźwych kierowców, pomoże podróżnym w bezpiecznym powrocie do domu. Na ulicach będzie pracować więcej policjantów, którzy bardzo dokładnie sprawdzą trzeźwość, prędkość z jaką się poruszamy, czy kierujący i pasażerowie korzystają z pasów bezpieczeństwa, czy dzieci są przewożone w odpowiedni sposób.
Cmentarz przy ul. Traugutta
Na ścieżce rowerowej przy ulicy Traugutta dopuszczalne będzie parkowanie równoległe. Policja przypomina, że pojazd nie może być zaparkowany bezpośrednio przed i na przejściu dla pieszych.
Ponadto, przy bramie głównej będzie wyznaczone miejsce dla pojazdów przeznaczonych do przewozu osób w podeszłym wieku i niepełnosprawnych, jednak dłuższy postój w tym miejscu jest zabroniony. Od ulicy Reymonta do ulicy Ziemowita obowiązuje parkowanie skośne.
Cmentarz Wypalenisko
Jak co roku będzie można parkować przy Trojanowskiej, od ulicy Przylasek, a przy ulicy Wypalenisko dozwolone jest parkowanie prostopadłe po stronie cmentarza.
Ulica Przylasek od ulicy Trojanowskiej w kierunku ulicy Piaszczystej będzie ulicą jednokierunkową, na której będzie można parkować po obydwu stronach drogi. Wyjazd z ulicy Przylasek będzie możliwy ulicą Wypalenisko i ulicą Piaszczystą.
Juliopol
Droga przy cmentarzu w Juliopolu podczas świąt staje się drogą jednokierunkową.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze