Za każdym udanym wydarzeniem stoją ludzie, którzy chcą słuchać i rozmawiać.
W dniu 18 czerwca, podczas XV Wydarzenia Artystycznego „Kocham Polskę... Władysław Ślewiński”,
miałem zaszczyt spotkać się z gośćmi z całej Polski w sali głównej Kramnic Miejskich w Sochaczewie przy ulicy 1 Maja 21.
To był wyjątkowy dzień, podczas którego odbyła się uroczysta Gala wręczenia : Nagród Prezydenta RP Karola Nawrockiego oraz Marty Cienkowską Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W tej podniosłej atmosferze miałem również ogromną przyjemność opowiedzieć o książce poświęconej twórczości Władysława Ślewińskiego,artysty i malarza urodzonego blisko Sochaczewa.
W 170.rocznicę urodzin ,którą obchodzimy zawsze w czerwcu w miesiącu urodzin Władysława Ślewińskiego.
Dziękuję wszystkim, którzy byli tam ze mną.
To były niezwykle inspirujące chwile w gronie ludzi kochających polską kulturę.
#WładysławŚlewiński #KramniceMiejskie #Sochaczew #KochamPolskę #Kultura #SztukaPolska #SpotkanieAutorskie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze