Dziś (29 czerwca) około 12.30 w miejscowości Elżbietów (gmina Teresin) doszło do wypadku drogowego. W tragicznym zdarzeniu zginęło pięć osób, w tym troje dzieci.
Ze zgłoszenia, które wpłynęło do Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie wynikało, że doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego. Na miejsce udali się strażacy i policja oraz zespoły ratownictwa medycznego.
Wynik zderzenia jest tragiczny - zginęli wszyscy pasażerowie samochodu osobowego. Rafał Krupa, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej potwierdził, że samochodem osobowym podróżowało pięć osób - dwoje dorosłych i trójka dzieci. Wszyscy nie żyją.
Policja bada okoliczności tego wypadku.
EDIT 15.50: Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca Skodą kobieta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy TIR-a - taką informację przekazała Polskiej Agencji Prasowej Aleksandra Calik z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.
Droga cały czas jest zablokowana, wyznaczono objazdy. Trwają czynności pod nadzorem prokuratora.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Przecież te dwa skrzyżowania (drugie z wyjazdem z Bakomy) to jest koszmar! Ile osób musi jeszcze ucierpieć, żeby zrobiono tam światła???
Wjezdzajac z podporzadkowanej ulicy ....przy tak dobrej i dalekoej widocznosci...trzeba byc slepym zeby nie widziec tira...!!Swiat.la potrzeb even sa tam gdzie jest duzo nateze ie ruchu....tu takiego natezenia nie ma....nie. Trzeba dlugo czekac by moc do ruchu sie wlaczyc!!!
Jeżeli ktoś nie widzi jadącego olbrzymiego tira, to tym bardziej nie zobaczy sygnalizacji świetlnej.
Tragedia, ogromna tragedia
Tragedia normalnie szok szkoda dzieci tragedia 3 rodzin tego tirowca również bo psycha zryta dożywotnio
A co chłop winny... coś okropnego
Szkoda ludzi, okropnie zresztą. Dzieci, bo nie miały wpływu na to co się stanie, matek, bo to młody nadal wiek. I również szkoda kierowcy tira, bo z myślą o tym co się stało będzie się zmagał do końca życia. Przykre mocno.
Tragedia okropna współczucia dla rodzin takie małe dzieci całe życie przed nimi niech ta tragedia będzie przestrogą dla innych. Współczuję rodzinom które stracili najbliższych niewyobrażalna tragedia????
Ogromna tragedia dla tych rodzin coś strasznego
Tragedia ????????????????????niech spoczywają w pokoju
Gdyby na miejscu tira była osobówka, ofiar by było więcej. Dramat. Jak można tak wjechać na skrzyżowanie? Takich kierowców się boję.
No właśnie. Dobrze, że to był TIR, to ofiar nie było więcej.
WYRAZY GŁĘBOKIEGO WSPÓŁCZUCIA DLA RODZIN ..ŁĄCZYMY SIĘ W BOLU...NAS MIESZKAŃCÓW TO TEŻ BARDZO BOLI...
W Onecie jest film z momentu wypadku
przecież znak STOP coś oznacza...
Ta baba która kierowała osobówką albo naćpana albo psychiczna. Jechać z taką prędkością przez skrzyżowanie i olewać znaki. Masakra.
czy dla was każdy musi być pijany lub naćpany ? nie rozumiem takiego głupiego pierd... współczuję jedynie rodzinom bo to co teraz czują przechodzi nasze wyobrażenia a hejterki niech sobie dalej pukają w klawiaturki i biadolą trzy po trzy
Łatwo oceniać, prawda? innych przyczyn nie może być? a może zasłabła, a może hamulec nie zadziałał. Jest wiele innych powodów dla których ta tragedia mogła się wydarzyć, ale my Polacy jak zawsze wszystko wiemy. Masakryczne podejście jak dla mnie...
A może ta Pani całą noc nie spała bo pracowała i musiała jeszcze po pracy np jechać z dziećmi do lekarza. Przypadki są różne, czasy są różne. A może to gdzieś było im już pisane, przecież gdyby przejechała skrzyżowanie sekundę wcześniej to by dali radę.
Poj****o cię do końca pisząc takie rzeczy o osobie której nawet pewnie nigdy na oczy nie widziałeś?
masz całkowitą rację tylko ona jest winna koniec,kropka.
Do "odi" - nie wiem, czy zrozumiesz następujące stwierdzenie: komentarz nie na miejscu. Obyś nigdy nie doświadczył/doświadczyła podobnych komentarzy. A dziewczynę znałem. Była pracującą w ciągłych dyżurach pielęgniarką.
Jak sie czlowiek spieszy….to sie diabel cieszy….zwolnijmy ludzie obroty….tragedii bedzie jeszcze wiecej…nie spieszmy sie…obejrzyjmy sie za sie ie….samochody coraz silniejsze a ludzie coraz slabsi za kierownica…bo wiek…bo.oczy slabs..bo nerwy puszczaja…bo terlecki bo ziobro…bo….bo…bo….tysiace spojrzen!!!
...tym bardziej powinna zdjąć nogę z gazu
Życie takie kruche
A teraz pomyślcie, co by było, gdyby zamiast ciężarówki jechał rower, motor lub jakaś mniejsza osobówka.... I kierujący którymś z tych pojazdów trafiłby na taką piratkę drogową. Wtedy być może jej by się nic nie stało. Ale tym innym kierującym .... STOP piratom drogowym. Znaki drogowe po coś są.
Czytajac te komentarze , zastanawiams ie czy ktos z Pasntwa jechal tamta droga . Mialam okazje jechac nia i stwierdzam ze powinny tam byc swiatla , jadac od strony podporzadkowanej znak jest malo widoczny dopiero w sumie przy samym skrzyzowaniu , slonce ktore swieci niestety oslepia z tamej stony droga sie zlewa i jest naprawde ciezko uchwycic ten znak wzrokiem. Wydarzyla sie tragedia ogormna tragedia el nie osadzajmy ludzmi , teraz powinni zarzadzajcy gmina szybko zaczac dzialac aby wiecej takiej tragedii sie nie wydarzylo . Droga jest ciezka tam i nie ma co sie oszukiwac , sama ja omijam jadac autem . WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZIN
Światła na takiej drodze ? Za małe natężenie ruchu. Wystarczy zdrowy rozsądek, stosowanie się do znaków i ostrożność.
Przecież te dwa skrzyżowania (drugie z wyjazdem z Bakomy) to jest koszmar! Ile osób musi jeszcze ucierpieć, żeby zrobiono tam światła???
Wjezdzajac z podporzadkowanej ulicy ....przy tak dobrej i dalekoej widocznosci...trzeba byc slepym zeby nie widziec tira...!!Swiat.la potrzeb even sa tam gdzie jest duzo nateze ie ruchu....tu takiego natezenia nie ma....nie. Trzeba dlugo czekac by moc do ruchu sie wlaczyc!!!
Jeżeli ktoś nie widzi jadącego olbrzymiego tira, to tym bardziej nie zobaczy sygnalizacji świetlnej.