Reklama

Trzylatka spłonęła w przyczepie

Tygodnik Ziemia Sochaczewska
05/07/2014 07:00

Do tragicznego zdarzenia doszło 4 lipca w podsochaczewskiej miejscowości Nowe Mostki. Trzyletnia Magda spłonęła w stojącej nieopodal rodzinnego domu przyczepie kempingowej. 

O zdarzeniu sochaczewska straż pożarna została powiadomiona o godzinie 11:26. Zastęp dotarł na miejsce w ciągu kilku minut. Jak powiedział nam zastępca komendanta PSP, brygadier Mirosław Gorzki, kiedy strażacy dojechali, pożar był tak zaawansowany, że nie było już właściwie czego gasić. Brygadier ocenia, że do zaprószenia ognia mogło dojść nawet na godzinę przed zgłoszeniem zdarzenia. Podkreślamy, że nie jest to opinia biegłego z zakresu pożarów. Na nią należy jeszcze poczekać.

Reklama

Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz od razu stwierdził zgon dziewczynki. Z relacji świadków wynika, że zwłoki dziecka były zwęglone w znacznym stopniu.

(seb)

Więcej, w tym obszerna fotorelacja z miejsca zdarzenia, na ziemia-sochaczewska.pl. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości