25 sierpnia, po godzinie 23.00, na parkingu przed sklepem LUX przy ul. Żeromskiego operator miejskiego monitoringu zauważył trzech około 20-letnich mężczyzn. Zaparkowali swój samochód obok innego, zaczęli się kręcić koło osobówki, rozglądać, czy nikt nie idzie. Gdy upewnili się, że są bezpieczni, mężczyźni zabrali się za demontaż lamp halogenowych.
Akcja trwała kilkadziesiąt sekund, dlatego sprawców nie udało się zatrzymać na gorącym uczynku. Nie powinno być jednak żadnego problemu z ustaleniem ich nazwisk, gdyż operator kamery dokładnie nagrał rejestrację wozu, którym przyjechali. Jej pierwsze litery WOT wskazują, że na gościnne występy panowie wpadli do nas z Otwocka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze